Skip to main content

Avaleht

Ülevaade RIHA avalehest

1

RIHA peamenüü, mille kaudu saab pöörduda RIHA erinevate alamosade poole. 

2

RIHA-sse sisselogimine (infootsingu kontekstis vajalik ainult kontaktisikutega tutvumiseks). Siit saab vaadata millised võimalikud teavitused võidakse pärast sisenemist kuvada.

3

Üldotsingu lahter, mille abil saab teostada otsingut kogu infosüsteemi kirjelduse väljadelt, näiteks eesmärgi, märksõnade, omaniku nime ja registrikoodi, infosüsteemi nime ja lühinime, staatuse, avaliku veebilehe jt väljadelt.

4

RIHA kataloogi sirvimine – infosüsteemide avalike kirjelduste ning infosüsteemis töödeldavate andmete koosseisu otsing ja vaatamine (ei nõua sisselogimist).

5

Infosüsteemi kohta RIHA-s olevate andmete lisamine ja muutmine (nõuab sisselogimist ja RIHA kirjeldaja õigust, vt täpsemalt). Siitkaudu jõuab ka kõige kiiremini enda asutuse infosüsteemide kirjeldusteni. Lisaks saab siin ka ülevaate oma asutuse kirjeldajatest ja infosüsteemidega seotud aruteludest.

6

Viib edasi X-teega liitumise lehele aadressil: https://x-tee.ee/ (X-tee alamsüsteemi registreerimine, nõuab sisselogimist).

7

Kasutajatoe kontaktaadress – vajalik asutuse ning kirjeldajate lisamiseks, aga ka muudes RIHA kasutamisega seonduvates küsimustes.

8

Abikeskus viib edasi RIHA abikeskusesse, kus saab tutvuda juhistega RIHA kasutamiseks.
JavaScript errors detected

Please note, these errors can depend on your browser setup.

If this problem persists, please contact our support.